kwin - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
fi: Näyttönäppäimistö

en: Choose Virtual Keyboard
fi: Valitse näyttönäppäimistö

en: None
fi: Ei mitään

en: Do not use any virtual keyboard
fi: Älä käytä näyttönäppäimistöä

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
fi: Tässä osiossa voi valita käytettävän näyttönäppäimistön.
