kwin - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
fr: Clavier virtuel

en: Choose Virtual Keyboard
fr: Sélectionner un clavier virtuel

en: None
fr: Aucun

en: Do not use any virtual keyboard
fr: N'utiliser aucun clavier virtuel

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
fr: Ce module vous laisse choisir quel clavier virtuel utiliser.
