kwin - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
fr: Auteur : %1
    Licence : %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
fr: Afficher / Masquer la vidéo

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
fr: Configurer...

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
fr: Obtenir des nouveautés…

en: Configure Filter
fr: Configurer le filtre

en: Exclude unsupported effects
fr: Exclure les effets non pris en charge
