kcmkwincompositing - en to fr translation catalogue (11 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
fr: Accessibilité

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
fr: Apparence

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
fr: Animation du coup d'œil sur le bureau

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
fr: Outils

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
fr: Animation de changement de bureau virtuel

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
fr: Gestion des fenêtres

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
fr: Animation à l'ouverture et à la fermeture des fenêtres

en: KWin development team
fr: L'équipe de développement de KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
fr: Impossible de trouver les métadonnées du paquet

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
fr: %1 ne contient aucun fichier de données valables « metadata.json »

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
fr: %1 n'existe pas.
