kwin - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun

en: Do not use any virtual keyboard
fr: N'utiliser aucun clavier virtuel

[ctx: Selector label]
en: Show Virtual Keyboard:
fr: Afficher un clavier virtuel :

en: Never
fr: Jamais

en: With Touch and Tablet
fr: Avec pavé tactile et tablette

en: With Touch, Tablet, and Mouse
fr: Avec pavé tactile, tablette et souris
