kcmkwinrules - en to fy translation catalogue (41 entries)

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
fy: <p><h1>Finster-spesifike ynstellings</h1> Hjir kinne jo spesifike finster ynstellings oanpasse foar guon finsters. </p><p>Notysje: Dizze konfiguraasje is allinnich fan tapassing as jo KWin as finsterbehearder brûke. As jo in oare finsterbehearder brûke, lit dysels dan ynformearje hoe jo it finstergedrach feroarje kinne troch de dokumintaasje derfan te lêzen.</p>

en: Application settings for %1
fy: Aplikaasje ynstellings foar %1

en: Window settings for %1
fy: Finsterynstellings foar %1

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
fy: Of de ynstellings tapast wurde op alle finsters fan it programma.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
fy: Dizze helperapplikaasje is net bedoeld om direkt oanropt te wurden.

en: Edit Window-Specific Settings
fy: Finsterspesifike ynstellings bewurkje

en: Unimportant
fy: Net belangryk

en: Exact Match
fy: Eksakte oerienkomst

en: Substring Match
fy: Subtried oerienkomst

en: Regular Expression
fy: Reguliere ekspresje

en: Apply Initially
fy: As earste tapasse

en: Apply Now
fy: No tapasse

en: Remember
fy: Unthâlde

en: Do Not Affect
fy: Net beynfloedzje

en: Force
fy: Forsearje

en: Force Temporarily
fy: Tydlik forsearje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Delete
fy: Fuortsmite

en: Settings for %1
fy: Ynstellings foar %1

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
fy: Jo hawwe de finsterklasse oantsjutte as net belangryk.
    Dit jout wierskynlik oan dat de ynstellings tapasse op finsters fan alle applikaasjes. As jo wier in algemiene ynstelling meitsje wolle, dan is it oan te riden dat jo yn elts gefal de finstertypen limitearje om spesjale finstertypen te ûnwiken

en: Shortcut
fy: Fluchtoets

en: Normal Window
fy: Gewoan finster

en: Dialog Window
fy: Dialoochfinster

en: Utility Window
fy: Helpmiddelsfinster

en: Dock (panel)
fy: Fêstsette (paniel)

en: Toolbar
fy: Arkbalke

en: Torn-Off Menu
fy: Driuwend menu

en: Splash Screen
fy: Opstartskerm

en: Desktop
fy: Buroblêd

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
fy: Losse menubalke

en: All Desktops
fy: Alle buroblêden

en: Default
fy: Standert

en: No Placement
fy: Gjin pleatsing

en: Centered
fy: Sintraal sette

en: Random
fy: Samar wat

en: Under Mouse
fy: Under mûs

en: On Main Window
fy: Oan haadfinster

en: Low
fy: Leech

en: Normal
fy: Gewoan

en: High
fy: Heech

en: Extreme
fy: Ekstreem
