kcmkwinscreenedges - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: No Action
fy: Gjin aksje

en: Lock Screen
fy: Skerm beskoattelje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
fy: Fan buroblêd feroarje as de mûs is druk tsjin de râne fan it skerm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
fy: Buroblêd wikselje op râne:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
fy: Utskeakele

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
fy: Allinne by it ferpleatsen fan finsters

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
fy: Altyd ynskeakele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
fy: De tiid dy't nedich is om de aksje te setten as it rinnerke fan de mûs tsjin de râne fan it skerm drukt wurdt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
fy: Aktivaasje fertr&aging:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ElectricBorderDelay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ElectricBorderCooldown)
en:  ms
fy:  msek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
fy: De tiid dy't nedich nei dat in aksje setten is foardat der wer in aksje oanset barre kin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
fy: Weraktivaasje fert&raging:
