kwin_clients - en to fy translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
fy: Grut

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
fy: Ynstellings

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
fy: Titel &rjochtsje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
fy: Lofts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
fy: Sintraal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
fy: Rjochts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
fy: Wannear`t selektearre is sil de finsterrânen ynkleure wurden mei de titelbalkekleuren; oars sil de eftergrûn kleuren brûkt wurde.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
fy: Ynkleurde finsterrâne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
fy: Selektearje dizze opsje as jo wolle dat knoppen libje as jo der mei de mûswizer oerhinne gean.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
fy: Libjende  knoppen
