kwin_effects - en to fy translation catalogue (68 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
fy: Ljocht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
fy: Sterk

en: Show Desktop Grid
fy: Buroblêd roaster sjen litte

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
fy: Utskeakele

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
fy: Boppe

en: Top-Right
fy: Rjochts-boppe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
fy: Rjochts

en: Bottom-Right
fy: Rjochts-ûnder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
fy: Under

en: Bottom-Left
fy: Lofts-ûnder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
fy: Lofts

en: Top-Left
fy: Lofts-boppe

en: Center
fy: Sintraal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
fy: Uterlik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Pager
fy: Semafoan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Automatic
fy: Automatysk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Custom
fy: Oanpast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
fy: Rjochtsjen fan buroblêd &namme

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
fy: Natuurlik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
fy: Aktivaasje

en: Toggle Invert Effect
fy: Omkeer effekt oan/út

en: Toggle Invert Effect on Window
fy: Omkeer effekt op finster oan/út

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
fy: Animaasje doer:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
fy: Standert

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
fy: Grutte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
fy: &Breedte:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
fy:  pks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
fy: &Hichte:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
fy:  msek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
fy: Tekst

en: Clear All Mouse Marks
fy: Alle mûsmarkearrings opskjinje

en: Clear Last Mouse Mark
fy: Lêste mûsmarkearring opskjinje

en: Clear Mouse Marks
fy: Mûsmarkearring opskjinje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
fy: &Kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
fy: Tekenje mei de mus troch de toetsen Shift en Meta indrukt te hâlden wylst jo de mûs bewege.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode)
en: Layout mode:
fy: Yndielingmodus:

en: Toggle Thumbnail for Current Window
fy: Miniatuer foar aktyf finster oan/út

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
fy: Maksimale &breedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
fy: Of&stân:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
fy: &Dekking:

en: Track mouse
fy: Mûs folgje

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
fy: Trochsichtichheid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
fy: Algemiene trochsichtigens ynstellings

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
fy: Kombinaasjefak popups:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
fy: Dekkend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
fy: Dialogen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
fy: Trochsichtich

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
fy: Menu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
fy: Bewegende finsters:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
fy: Net aktive finsters:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
fy: Menutransparânsje ûnôfhinklik ynstelle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
fy: Dellûk menu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
fy: Popup menu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
fy: Ofskuormenu's:

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
fy: Oanwêzige finsters (aktyf buroblêd) oan/út

en: Toggle Present Windows (All desktops)
fy: Oanwêzige finsters (alle buroblêden) oan/út

en: Toggle Present Windows (Window class)
fy: Oanwêzige finsters oan/út (Window class)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
fy: &Minimalisearre finster negearje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
fy: Avansearre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
fy: &Stivens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
fy: Sle&pe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
fy: &Ferpleats faktor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
fy: Wi&belje by ferpleatsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
fy: Wobble by grutte fe&roarjen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
fy: &Avansearre modus ynskeakelje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
fy: &Wibelichheid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
fy: Minder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
fy: Mear
