kcmkwinscreenedges - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: No Action
ga: Gan Ghníomh

en: Lock Screen
ga: Cuir an Scáileán Faoi Ghlas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
ga: Athraigh an deasc nuair a bhrúitear cúrsóir na luiche in aghaidh chiumhais an scáileáin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
ga: &Athraigh an deasc ar chiumhais:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
ga: Díchumasaithe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
ga: Agus fuinneoga á mbogadh amháin

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
ga: Cumasaithe i gcónaí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
ga: Méid ama a chaithfear cúrsóir na luiche a bhrú in aghaidh chiumhais an scáileáin sula gcuirfear an gníomh i bhfeidhm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
ga: Moill &ghníomhachtaithe:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
ga: Méid ama tar éis gníomh a chur i bhfeidhm sular féidir an chéad ghníomh eile a chur i bhfeidhm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
ga: Moill &athghníomhachtaithe:
