kcm_kwindesktop - en to gl translation catalogue (18 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
gl[0]: Escritorio %1
gl[1]: Escritorio %1

en: There was an error connecting to the compositor.
gl: Produciuse un erro ao conectar ao compositor.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
gl: Produciuse un erro ao gardar a configuración no compositor.

en: There was an error requesting information from the compositor.
gl: Produciuse un erro ao solicitar información do compositor.

en: This module lets you configure the navigation, number and layout of virtual desktops.
gl: Este módulo permítelle configurar a navegación, cantidade e disposición dos escritorios virtuais.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
gl: Renomear.

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
gl: Confirmar o novo nome.

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
gl: Retirar.

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
gl: Os escritorios virtuais cambiáronse fóra desta aplicación de configuración. Gardar agora sobrescribirá os cambios.

en: Row %1
gl: Fila %1

[ctx: @action:button]
en: Add
gl: Engadir

en: 1 Row | %1 Rows
gl[0]: 1 fila
gl[1]: %1 filas

en: Options:
gl: Opcións:

en: Navigation wraps around
gl: A navegación é cíclica

en: Show animation when switching:
gl: Amosar unha animación ao cambiar:

en: Show on-screen display when switching:
gl: Amosar unha visualización en pantalla ao cambiar:

en: Show desktop layout indicators
gl: Amosar indicadores da disposición do escritorio

en: Virtual Desktops
gl: Escritorios virtuais
