kcmkwindecoration - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
gl: Máis accións para esta xanela

en: Application menu
gl: Menú de aplicacións

en: On all desktops
gl: En todos os escritorios

en: Minimize
gl: Minimizar

en: Maximize
gl: Maximizar

en: Close
gl: Pechar

en: Context help
gl: Axuda contextual

en: Shade
gl: Recoller

en: Keep below other windows
gl: Manter debaixo doutras xanelas

en: Keep above other windows
gl: Manter enriba doutras xanelas

en: Window Decorations
gl: Decoración da xanela

en: Author
gl: Autoría

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
gl: Predeterminado do tema (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
gl: Esta ferramenta permítelle definir o tema de decoración de xanela para a sesión activa, sen definir accidentalmente unha que non estea dispoñíbel ou xa estea definida.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
gl: O nome do tema de decoración de xanela que quere definir para KWin. Se indica a ruta completa intentarase atopar un tema no cartafol indicado, e aplicalo en caso de atopalo.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
gl: Amosar todos os temas dispoñíbeis no sistema (e cal é o actual).

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
gl: Resolveuse %1 ao tema Aurorae de KWin «%2», e intentarase definilo como o tema actual.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
gl: Intentou indicar unha ruta de ficheiro, pero non foi posíbel resolvela a un tema, e o proceso interromperase por non haber un tema para definir.

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
gl: O tema solicitado, «%1», xa está definido como o tema de decoración de xanelas.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
gl: Aplicouse o tema de cursores %1 á sesión actual de Plasma.

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
gl: Non foi posíbel gardar a configuración do tema. Descoñécese o motivo, pero trátase dun erro irrecuperábel. Pode que intentalo de novo funcione.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
gl: Non foi posíbel atopar o tema «%1». O tema debería ser unha das seguintes opcións: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
gl: Ten os seguintes temas de decoración de xanelas de KWin no sistema:

en: Titlebar
gl: Barra do título

en: Drop button here to remove it
gl: Solte o botón aquí para retiralo

en: Drag buttons between here and the titlebar
gl: Arrastrar botóns entre esta zona e a barra do título.

en: This module lets you configure the window decorations.
gl: Este módulo permítelle configurar as decoracións de xanela.

[ctx: tab label]
en: Theme
gl: Tema

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
gl: Botóns da barra de título

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
gl: Tamaño dos bordos de xanela:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
gl: Obter novas decoracións de xanela…

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
gl: Pechar as xanelas cun dobre clic no botón do menú

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
gl: Manteña premido o botón do menú para amosar o menú.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
gl: Amosar indicacións emerxentes nos botóns da barra de título.

en: Edit %1 Theme
gl: Editar o tema %1

en: No Borders
gl: Sen bordos

en: No Side Borders
gl: Sen bordos laterais

en: Tiny
gl: Ananos

en: Normal
gl: Normais

en: Large
gl: Grandes

en: Very Large
gl: Moi grandes

en: Huge
gl: Enormes

en: Very Huge
gl: Descomunais

en: Oversized
gl: Sobredimensionados
