kwin - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
gl: Teclado virtual

en: Choose Virtual Keyboard
gl: Escoller un teclado virtual

en: None
gl: Ningún

en: Do not use any virtual keyboard
gl: Non usar ningún teclado virtual.

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
gl: Este módulo permítelle escoller o teclado virtual para usar.
