kwin_clients - en to gl translation catalogue (16 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
gl: Pequerrecha

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
gl: Grande

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
gl: Moi grande

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
gl: Enorme

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
gl: Descomunal

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
gl: Sobredimensionada

en: Button size:
gl: Tamaño dos botóns:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
gl: Diálogo de configuración

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
gl: &Aliñamento do título

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
gl: Á esquerda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
gl: Centrado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
gl: Á dereita

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
gl: Marque esta opción se desexa que a moldura da xanela se pinte da cor da Barra de título. En caso contrario pintarase na cor do fondo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
gl: Moldura de xanela coloreada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
gl: Marque esta opción se quere que os botóns resalten cando o rato pase por riba e se volvan normais cando o rato se aparte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
gl: Animar os botóns.
