kwin - en to gl translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
gl: Accesibilidade

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
gl: Aparencia

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
gl: Foco

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
gl: Animación de ollar o escritorio

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
gl: Utilidades

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
gl: Animación do cambio de escritorio virtual

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
gl: Xestión das xanelas

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
gl: Animación de apertura e peche de xanela

en: KWin development team
gl: O equipo desenvolvedor de KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
gl: Non se atoparon os metadatos do paquete

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
gl: %1 non contén un ficheiro metadata.json válido

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
gl: %1 non existe
