kcmkwinscreenedges - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: No Action
gu: ક્રિયા નથી

en: Lock Screen
gu: સ્ક્રીનને તાળુ મારો

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
gu: ફક્ત જ્યારે વિન્ડો ખસેડી રહ્યા હોય

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
gu: હંમેશા સક્રિય
