kwin_clients - en to gu translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
gu: રૂપરેખાંકિત સંવાદ

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
gu: લખાણ ગોઠવણી (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
gu: ડાબું

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
gu: મધ્ય

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
gu: જમણું

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
gu: રંગવાળી વિન્ડો કિનારી

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
gu: એનિમેટ બટન્સ
