kcmkwindecoration - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Application menu
he: תפריט יישום

en: On all desktops
he: בכל השולחנות עבודה

en: Minimize
he: מזער

en: Maximize
he: הגדל

en: Close
he: סגור

en: Context help
he: לחצן עזרה

en: Shade
he: גלול

en: Titlebar
he: שורת הכותרת

en: Drag buttons between here and the titlebar
he: גרור בין כאן לשורת הכותרת
