kwin_effects - en to he translation catalogue (94 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
he: קל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
he: חזק

en: Show Desktop Grid
he: הראה רשת שולחן עבודה

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
he: מבוטל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
he: למעלה

en: Top-Right
he: למעלה מימין

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
he: ימין

en: Bottom-Right
he: למטה מימין

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
he: למטה

en: Bottom-Left
he: למטה משמאל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
he: שמאל

en: Top-Left
he: למעלה משמאל

en: Center
he: מרכז

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
he: מראה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Pager
he: מנהל החלונות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Automatic
he: אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Custom
he: מותאם אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
he: יישור של &שמות שולחנות העבודה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
he: טבעי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
he: הפעלה

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en:  milliseconds
he:  אלפיות שנייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
he: משך ההנפשה:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
he: ברירת־מחדל

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: milliseconds
he: אלפיות שנייה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
he: גודל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
he: &רוחב:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
he:  פיקסלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
he: &גובה:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
he: צבע הכפתור השמאלי של העכבר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
he: צבע הכפתור האמצעי של העכבר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
he: צבע הכפתור הימני של העכבר:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
he: טבעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
he: עובי קו:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
he:  אלפיות שנייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
he: משך הטבעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
he: קוטר הטבעות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
he: כמות הטבעות:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
he: טקסט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
he: גופן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
he: הצג טקסט:

en: Clear All Mouse Marks
he: נקה את כל סימוני העכבר

en: Clear Last Mouse Mark
he: נקה את סימון העכבר האחרון

en: Clear Mouse Marks
he: נקה סימוני העכבר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
he: &צבע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
he: צייר עם העכבר על ידי לחיצה של מקש חלונות, Shift לחיצה על הכפתור של העכבר והזזה של העכבר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode)
en: Layout mode:
he: סידור התצוגה:

en: Toggle Thumbnail for Current Window
he: שנה מצב של תצוגה מקדימה עבור החלון הנוכחי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
he: רוחב &מירבי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
he: &מִרווח:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
he:  פיקסלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
he: &שקיפות:

en: Track mouse
he: מעקב אחרי העכבר

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
he: שקיפות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
he: הגדרות שקיפות כלליות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
he: חלונות של תיבות משולבות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
he: אטום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
he: חלונות דו־שיח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
he: שקוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
he: תפריטים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
he: חלונות בתזוזה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
he: חלונות לא פעילים:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
he: קבע את שקיפות התפריטים באופן נפרד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
he: תפריטים נפתחים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
he: תפריטים מוקפצים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
he: תפריטים נקרעים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
he: התעלם עבור חלונות &ממוזערים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
he: &קשיחות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
he: &גרור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
he: גורם ה&זזה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
he: אפשר מצב &מתקדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
he: פחות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
he: יותר

en: Move Mouse to Focus
he: הזז את העכבר למעקב

en: Move Mouse to Center
he: הזז את עכבר למירכוז

en: Move Left
he: הזז שמאלה

en: Move Right
he: הזז ימינה

en: Move Up
he: הזז מעלה

en: Move Down
he: הזז מטה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
he: גורם התקרבות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
he: אפשר מעקב אחרי התמקדות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
he: סמן העכבר:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
he: מראה של סמן העכבר.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
he: הגדלה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
he: שמור

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
he: הסתר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
he: מעקב אחרי תנועת העכבר.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
he: יחסי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
he: ממורכז

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
he: נעץ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
he: כבוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
he: מעקב אחרי עכבר:
