kwin_scripts - en to he translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
he: חל על

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
he: רשימה מופרדת בפסיקים של מחלקות החלון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
he: הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
he: התעלם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
he: כלום
