kwin - en to he translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
he: נגישות

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
he: מראה

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
he: מיקוד

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
he: הצצה בהנפשת שולחן העבודה

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
he: כלים

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
he: הנפשת מעבר בין שולחנות עבודה וירטואליים

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
he: ניהול חלונות

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
he: הנפשת פתיחת/סגירת חלון

en: KWin development team
he: צוות הפיתוח של KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
he: לא ניתן לאתר נתוני על של חבילה

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
he: %1 לא מכיל קובץ metadata.json תקני

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
he: %1 לא קיים
