kwin - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: בלי

en: Do not use any virtual keyboard
he: לא להשתמש במקלדת וירטואלית כלל

[ctx: Selector label]
en: Show Virtual Keyboard:
he: להציג מקלדת וירטואלית:

en: Never
he: אף פעם לא

en: With Touch and Tablet
he: עם מגע ולוח מגע

en: With Touch, Tablet, and Mouse
he: עם מגע, לוח מגע ועכבר
