kcmkwinscreenedges - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: No Action
hi: कोई क्रिया नहीं

en: Lock Screen
hi: स्क्रीन पर ताला लगाएँ

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
hi: अक्षम

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
hi: सिर्फ विंडो खिसकाते हुए

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
hi: हमेशा सक्षम

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ElectricBorderDelay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ElectricBorderCooldown)
en:  ms
hi:  मि से.
