kcmkwinrules - en to hr translation catalogue (47 entries)

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
hr: <p><h1>Prozorski-posebne postavke</h1> Ovdje možete prilagoditi postavke prozora posebno za neki prozor.</p> <p>Imajte na umu da ova konfiguracija nema efekta ako ne koristite KWin kao vaš upravitelj prozorima. Ako koristite drugi upravitelj prozorima, onda konzultirajte njegovu dokumentaciju kako prilagoditi ponašanje prozora</p>

en: Application settings for %1
hr: Postavke aplikacije za %1

en: Window settings for %1
hr: Postavke prozora za %1

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
hr: Bilo koje postavke će utjecati na sve prozore u aplikaciji.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
hr: Ovaj pomoćni alat nije namijenjena za direktno pozivanje.

en: Edit Window-Specific Settings
hr: Uredi posebne postavke prozora

en: Unimportant
hr: Nevažno

en: Exact Match
hr: Točno podudaranje

en: Substring Match
hr: Podudaranje pod-niza

en: Regular Expression
hr: Regularni izraz

en: Apply Initially
hr: Primijeni na početku

en: Apply Now
hr: Primjeni sada

en: Remember
hr: Zapamti

en: Do Not Affect
hr: Bez utjecaja

en: Force
hr: Prisilno

en: Force Temporarily
hr: Privremeno prisilno

en: Edit
hr: Uredi

en: Delete
hr: Izbriši

en: Import Rules
hr: Uvezi pravila

en: Settings for %1
hr: Postavke za %1 |/| Postavke za $[aku %1]

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
hr: Odredili ste klasu prozora kao nevažnu.
    To znači da je moguće da će se primjeniti postavke prozora iz svih aplikacija. Ako zaista želite stvoriti općenite postavke, preporučamo vam da barem ograničite tipove prozora kako bi izbjegli posebne tipove.

en: Obey geometry restrictions
hr: Strogo prati geometrijska ograničenja

en: Window shall (not) appear in the taskbar.
hr: Prozor se (ne) smije pojaviti u traci sa zadacima.

en: Window shall (not) appear in the manager for virtual desktops
hr: Prozor se (ne) smije pojaviti u upravitelju za virtualne radne površine

en: Window shall (not) appear in the Alt+Tab list
hr: Prozor se (ne) smije pojaviti u listi Alt+Tab

en: Shortcut
hr: Prečac

en: Ignore global shortcuts
hr: Ignoriraj globalne prečace

en: Normal Window
hr: Normalni prozor

en: Dialog Window
hr: Dijaloški prozor

en: Utility Window
hr: Uslužni prozor

en: Dock (panel)
hr: Usidren (panel)

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Torn-Off Menu
hr: Izdvojeni izbornik

en: Splash Screen
hr: Pozdravni zaslon

en: Desktop
hr: Radna površina

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
hr: Samostalna traka izbornika

en: All Desktops
hr: Sve radne površine.

en: Default
hr: Predodređeno

en: No Placement
hr: Bez položaja

en: Centered
hr: Centrirano

en: Random
hr: Slučajno

en: Under Mouse
hr: Ispod miša

en: On Main Window
hr: Na glavnom prozoru

en: Low
hr: Nisko

en: Normal
hr: Normalno

en: High
hr: Visoko

en: Extreme
hr: Ekstremno
