kwin_effects - en to hr translation catalogue (87 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
hr: Lagano

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
hr: Jako

en: Show Desktop Grid
hr: Pokaži mrežu radnih površina

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
hr: Onemogućeno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
hr: Vrh

en: Top-Right
hr: Gore-desno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
hr: Desno

en: Bottom-Right
hr: Dolje-desno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
hr: Dno

en: Bottom-Left
hr: Dolje-lijevo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
hr: Lijevo

en: Top-Left
hr: Gore-lijevo

en: Center
hr: Sredina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
hr: Izgled

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Pager
hr: Straničnik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Automatic
hr: Automatski

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Custom
hr: Prilagođeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
hr: Poravnanje &naziva radne površine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
hr: Neutralno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
hr: Aktiviranje

en: Toggle Invert Effect
hr: Uključi obrnuti efekt

en: Toggle Invert Effect on Window
hr: Uključi obrnuti efekt na prozoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
hr: Trajanje animacije:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
hr: Uobičajeno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
hr: Veličina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
hr: Š&irina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
hr: &Visina:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
hr:  msek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
hr: Tekst

en: Clear All Mouse Marks
hr: Izbriši sve oznake miša

en: Clear Last Mouse Mark
hr: Izbriši zadnju oznaku miša

en: Clear Mouse Marks
hr: Izbriši oznake miša

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
hr: &Boja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
hr: Crtajte s mišem držeći Shift+Meta tipke i pomičući miša.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode)
en: Layout mode:
hr: Način izg&leda:

en: Toggle Thumbnail for Current Window
hr: Uključi sličicu za trenutni prozor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
hr: Maksimalna &širina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
hr: &Razmak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
hr: Nepr&ozirnost:

en: Track mouse
hr: Prati miš

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
hr: Translucentnost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
hr: Opće postavke translucentnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
hr: Skočni kombo okviri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
hr: Neprozirnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
hr: Dijaloški prozori:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
hr: Prozino

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
hr: Izbornici:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
hr: Prozori u pokretu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
hr: Neaktivni prozori:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
hr: Postavi translucentnost izbornika nezavisno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
hr: Padajući izbornici:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
hr: Skočni izbornici:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
hr: Odvojeni izbornici:

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
hr: Uključi prisutne prozore (trenutna radna površina)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
hr: Uključi prisutne prozore (sve radne površine)

en: Toggle Present Windows (Window class)
hr: Uključi prisutne prozore (klase prozora)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
hr: Zanemari spušte&ne prozore

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
hr: Napredno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
hr: &Ukočenost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
hr: Pov&lačenje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
hr: Faktor po&maka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
hr: Nj&iši prilikom pomicanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
hr: Njiši prilikom p&romjene veličine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
hr: Omogući n&apredni način

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
hr: &Njihanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
hr: Manje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
hr: Više

en: Move Mouse to Focus
hr: Pomakni miš u fokus

en: Move Mouse to Center
hr: Pomakni miš u sredinu

en: Move Left
hr: Pomakni ulijevo

en: Move Right
hr: Pomakni udesno

en: Move Up
hr: Pomakni gore

en: Move Down
hr: Pomakni dolje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
hr: Pri približavanju ili udaljavanju promijeni zoom za definirani faktor zumiranja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
hr: Faktor zumiranja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
hr: Omogući praćenje fokusa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
hr: Pokazivač miša:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
hr: Vidljivost pokazivača miša.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
hr: Rasteži

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
hr: Zadrži

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
hr: Sakrij

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
hr: Prati pomicanje miša.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
hr: Proporcionalno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
hr: Centrirano

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
hr: Guranje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
hr: Onemogućeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
hr: Praćenje miša:
