kcmkwinscreenedges - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: No Action
hr: Bez radnje

en: Lock Screen
hr: Zaključaj zaslon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
hr: Promijeni radnu površinu kad se pokazivač miša primakne rubu zaslona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
hr: &Prebaci radnu površinu na rubu:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
hr: Onemogućeno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
hr: Samo prilikom micanja prozora

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
hr: Uvijek omogućeno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
hr: Vrijeme potrebno da se aktivira radnja nakon što se pokazivač miša primakne rubu zaslona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
hr: O&dgoda aktivacije:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
hr: Vrijeme koje je potrebno da se aktivira sljedeća radnja nakon aktivacije posljednje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
hr: Odgoda do &ponovne aktivacije:
