KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
hu: További műveletek

en: Application menu
hu: Alkalmazásmenü

en: On all desktops
hu: Az összes asztalra

en: Minimize
hu: Minimalizálás

en: Maximize
hu: Maximalizálás

en: Close
hu: Bezárás

en: Context help
hu: Helyi súgó

en: Shade
hu: Felgördítés

en: Keep below other windows
hu: Maradjon más ablakok alatt

en: Keep above other windows
hu: Maradjon más ablakok fölött

en: Window Decorations
hu: Ablakdekorációk

en: Author
hu: Szerző

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
hu: Téma alapértelmezése (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
hu: Ez az eszköz lehetővé teszi, hogy beállítsa az ablakdekoráció témáját a jelenleg aktív munkamenethez, anélkül, hogy véletlenül olyanra állítaná be, amelyik nem érhető el, vagy már be van állítva.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
hu: A KWin számára beállítani kívánt ablakdekorációs téma neve. Teljes elérési útvonal megkísérli megtalálni a témát az adott mappában, majd alkalmazza, ha van ilyen.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
hu: A rendszer összes elérhető témájának megjelenítése (és hogy melyik a jelenlegi téma)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
hu: %1 feloldva, mint a(z) „%2” KWin Aurorae téma, és a beállításának megkísérlése, mint jelenlegi téma.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
hu: Egy fájl elérési útvonalát próbálta meg átadni, de az nem oldható fel témaként, ezért téma hiányában a beállítási folyamat megszakad

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
hu: A kért „%1” téma már be van állítva, mint ablakdekorációs téma.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
hu: A(z) %1 kurzortéma sikeresen beállítva a jelenlegi Plasma munkamenethez

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
hu: Nem sikerült menteni a témabeállításait - ennek oka ismeretlen, de ez egy nem javítható hiba. Próbálja meg ismét, valószínűleg működni fog.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
hu: A(z) „%1” téma nem található. A téma a következő opciók egyike kell, hogy legyen: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
hu: A következő KWin ablakdekorációs témák találhatók meg a rendszeren:

en: Titlebar
hu: Címsor

en: Drop button here to remove it
hu: Ejtse ide a gombot az eltávolításához

en: Drag buttons between here and the titlebar
hu: Húzza a gombokat innen a címsorba

en: This module lets you configure the window decorations.
hu: Ebben a modulban állíthatja be az ablakdekorációkat.

[ctx: tab label]
en: Theme
hu: Téma

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
hu: Címsorgombok

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
hu: Ablakszegély mérete:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
hu: Új ablakdekorációk letöltése…

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
hu: Az ablakok bezárhatók legyenek a menügombra történő dupla kattintással

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
hu: Kattintson és tartsa lenyomva a menü gombot a menü megjelenítéséhez.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
hu: Tippek megjelenítése a címsor gombjainál

en: Edit %1 Theme
hu: A(z) %1 téma szerkesztése

en: No Borders
hu: Nincsenek szegélyek

en: No Side Borders
hu: Nincsenek oldalszegélyek

en: Tiny
hu: Apró

en: Normal
hu: Normál

en: Large
hu: Nagy

en: Very Large
hu: Nagyon nagy

en: Huge
hu: Hatalmas

en: Very Huge
hu: Óriási

en: Oversized
hu: Túlméretezett
