kwin - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
hu: Virtuális billentyűzet

en: Choose Virtual Keyboard
hu: Virtuális billentyűzet kiválasztása

en: None
hu: Nincs

en: Do not use any virtual keyboard
hu: Ne használjon semmilyen virtuális billentyűzetet

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
hu: Ebben a modulban kiválaszthatja a használni kívánt virtuális billentyűzetet.
