kwin - en to hu translation catalogue (8 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
hu: Akadálymentesítés

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
hu: Megjelenés

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
hu: Fókusz

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
hu: Eszközök

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
hu: Virtuálisasztal-váltási animációk

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
hu: Ablakkezelés

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
hu: Ablakbezárási és megnyitási animációk

en: KWin development team
hu: A KWin fejlesztői
