kwin - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Do not use any virtual keyboard
hu: Ne használjon semmilyen virtuális billentyűzetet

[ctx: Selector label]
en: Show Virtual Keyboard:
hu: Virtuális billentyűzet megjelenítése:

en: Never
hu: Soha

en: With Touch and Tablet
hu: Érintéssel és táblagéppel

en: With Touch, Tablet, and Mouse
hu: Érintéssel, táblagéppel és egérrel
