kwin - en to ia translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
ia: Claviero virtual

en: Choose Virtual Keyboard
ia: Selige claviero virtual

en: None
ia: Necun

en: Do not use any virtual keyboard
ia: Non usa ulle claviero virtual

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
ia: Iste modulo de lassa seliger le claviero virtual de usar.
