kwin - en to ia translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ia: Accessibilitate

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ia: Apparentia

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
ia: Foco

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ia: Reguarda a animation de scriptorio

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ia: Instrumentos

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ia: Animation de commutar de scriptorio virtual

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ia: Gestion de Fenestra

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ia: Fenestra Aperi/Claude Animation

en: KWin development team
ia: Equipa de disveloppamento de KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
ia: Non poteva locar pacchetto metadata

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
ia: %1 non contine un valide file metadata.json

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
ia: %1 non existe
