kwin - en to id translation catalogue (14 entries)

en: There was an error connecting to the compositor.
id: Ada sebuah error pengonekkan ke kompositor.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
id: Ada sebuah error penyimpanan pengaturan ke kompositor.

en: There was an error requesting information from the compositor.
id: Ada sebuah error permintaan informasi dari kompositor.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
id: Ubah-nama

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
id: Konfirmasikan nama baru

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
id: Buang

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
id: Desktop virtual telah diubah dari sisiluar aplikasi pengaturan ini. Menyimpan sekarang akan menimpa perubahan.

en: Row %1
id: Deret %1

en: Options:
id: Opsi:

en: Navigation wraps around
id: Navigasi sekitar kemasan

en: Show animation when switching:
id: Tampilkan animasi ketika pengalihan:

en: Show on-screen display when switching:
id: Tampilkan osd ketika mengalihkan:

en: %1 ms
id: %1 md

en: Show desktop layout indicators
id: Tampilkan indikator tataletak desktop
