kwin - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
it: Tastiera virtuale

en: Choose Virtual Keyboard
it: Scegli tastiera virtuale

en: None
it: Nessuna

en: Do not use any virtual keyboard
it: Non usare una tastiera virtuale

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
it: Questo modulo ti permette di scegliere la tastiera virtuale da usare.
