kwin_scripts - en to it translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
it: Applica a

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
it: Elenco separato da virgole di classi di finestre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
it: Tutti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
it: Ignora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
it: Nessuno
