kwin - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
ja: 仮想キーボード

en: Choose Virtual Keyboard
ja: 仮想キーボードを選択

en: None
ja: なし

en: Do not use any virtual keyboard
ja: 仮想キーボードを使用しない

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
ja: このモジュールで使用する仮想キーボードを選択できます。
