kcmkwincompositing - en to ja translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ja: アクセシビリティ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ja: 外観

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
ja: フォーカス

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ja: ウィンドウを隠す際のアニメーション

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ja: ツール

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ja: 仮想デスクトップ切り替えアニメーション

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ja: ウィンドウ管理

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ja: ウィンドウ開閉アニメーション

en: KWin development team
ja: KWin 開発チーム

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
ja: パッケージのメタデータが見つかりませんでした

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
ja: %1 は有効な matadata.json ファイルを含んでいません

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
ja: %1 は存在しません
