kwin - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
ka: სამუშაო მაგიდის ეფექტები

en: Author: %1
    License: %2
ka: ავტორი: %1
    ლიცენზა: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
ka: ვიდეოს დამალვა/ჩვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
ka: მორგება...

en: This module lets you configure desktop effects.
ka: ეს მოდული საშუალებას გაძლევთ მოირგოთ სამუშაო მაგიდის ეფექტები.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
ka: მინიშნება: იმის გასაგებად, როგორ გამოიყენოთ ესა თუ ის ეფექტი, მის პარამეტრებში შეიხედეთ.

en: Configure Filter
ka: ფილტრის მორგება

en: Exclude unsupported effects
ka: მხარდაუჭერელი ეფექტების სიიდან ამოღება

en: Exclude internal effects
ka: სიიდან შიდა ეფექტების ამოღება

en: Get New Desktop Effects...
ka: სამუშაო მაგიდის ახალი ეფექტების მიღება...
