kwin - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
ka: KWin-ის სკრიპტის შემოტანა

en: *.kwinscript|KWin scripts (*.kwinscript)
ka: *.kwinscript|KWin-ის სკრიპტები (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
ka: მონიშნული სკრიპტის შემოტანის შეცდომა.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
ka: სკრიპტი წარმატებით იქნა შემოტანილი: "%1".

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
ka: KWin-ის სკრიპტის წაშლის შეცდომა: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete...
ka: წაშლა...

en: Install from File...
ka: ფაილიდან დაყენება...

en: Get New Scripts...
ka: ახალი სკრიპტების მიღება...
