kwin - en to ka translation catalogue (19 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
ka[0]: %1 სამუშაო მაგიდა
ka[1]: %1 სამუშაო მაგიდა

en: There was an error connecting to the compositor.
ka: კომპოზიტორთან მიერთების პრობლემა.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
ka: კომპოზიტორში პარამეტრების შენახვის პრობლემა.

en: There was an error requesting information from the compositor.
ka: კომპოზიტორიდან ინფორმაციის გამოთხოვის პრობლემა.

en: This module lets you configure the navigation, number and layout of virtual desktops.
ka: მოდული საშუალებას გაძლევთ მოირგოთ ვირტუალური სამუშაო მაგიდებს რიცხვი, ნავიგაცია და განლაგება.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
ka: სახელის გადარქმევა

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
ka: ახალი სახელის დადასტურება

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
ka: წაშლა

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდები შეიცვალა მორგების აპლიკაციის გარეთ. ახლა თუ შეინახავთ, ყველა ცვლილება დაიკარგება.

en: Row %1
ka: მწკრივი %1

[ctx: @action:button]
en: Add
ka: დამატება

en: 1 Row | %1 Rows
ka[0]: 1 მწკრივი
ka[1]: %1 მწკრივი

en: Options:
ka: პარამეტრები:

en: Navigation wraps around
ka: ნავიგაცის გადატანა

en: Show animation when switching:
ka: გადათვისას ანიმაციის ჩვენება:

en: Show on-screen display when switching:
ka: გადართვისას ეკრანის ჩვენება:

en: %1 ms
ka: %1 მწმ

en: Show desktop layout indicators
ka: სამუშაო მაგიდის განლაგების ინდიკატორების ჩვენება

en: Virtual Desktops
ka: ვირტუალური სამუშა მაგიდები
