kwin - en to ka translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
ka: მეტი ქმედება ამ ფანჯრისთვის

en: Application menu
ka: პროგრამის მენიუ

en: On all desktops
ka: ყველა სამუშაო მაგიდაზე

en: Minimize
ka: ჩაკეცვა

en: Maximize
ka: გადიდება

en: Close
ka: დახურვა

en: Context help
ka: კონტექსტური დახმარება

en: Shade
ka: დაჩრდილვა

en: Keep below other windows
ka: დანარჩენი ფანჯრების ქვემოთ ქონა

en: Keep above other windows
ka: დანარჩენი ფანჯრების ზემოთ ქონა

en: Window Decorations
ka: ფანჯრის დეკორაციები

en: Author
ka: ავტორი

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
ka: თემის ნაგულისხმები (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
ka: ეს პროგრამა საშუალებას გაძლევთ, ფანჯრის დეკორაციის თემა ამჟამად მიმდინარე სესიაში ისე დააყენოთ, რომ შემთხვევით ისევ იმაზე არ დააყენოთ, რაც აყენია, ან მიუთითოთ ის, რაც ხელმისაწვდომი არაა.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
ka: Kwin-სთვის დასაყენებელი ფანჯრის დეკორაციის თემის სახელი. თუ გადასცემთ სრულ ბილიკს, შევეცდებით, თემა მითითებულ საქაღალდეში ვიპოვოთ.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
ka: სისტემაში ხელმისაწვდომი ყველა თემის ჩვენება (მიმდინარე თემის ჩათვლით)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
ka: %1 ამოხსნილია, როგორც KWin Aurorae თემა "%2" და ახლა ვცდი, მიმდინარე თემად დავაყენო.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
ka: სცადეთ გადაგეცათ ფაილის ბილიკი, მაგრამ მისი ამოხსნა თემის ფაილად შეუძლებელია და ოპერაცია გაუქმდება, რადგან დასაყენებელი თემა აღმოჩენილი არაა

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
ka: მოთხოვნილი თემა "%1" ფანჯრის დეკორაციის თემას უკვე წარმოადგენს.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
ka: კურსორის თემა %1 თქვენს მიმდინარე Plasma-ის სესიაზე წარმატებით გადატარდა

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
ka: თქვენი თემის პარამეტრების შენახვს შეცდომა - მიზეზი უცნობია, მაგრამ ეს აღუდგენელი შეცდომაა. შეგიძლიათ ისევ სცადოთ და მან შეიძლება იმუშაოს.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
ka: თემა "%1" ვერ ვიპოვე. თემა ერთ-ერთი უნდა იყოს შემდეგიდან: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
ka: სისტემაში გაქვთ შემდეგი KWin -ის ფანჯრის დეკორაციის თემები:

en: Titlebar
ka: სათაურის ქუდის

en: Drop button here to remove it
ka: წასაშლელად ღილაკი აქ გადმოათრიეთ

en: Drag buttons between here and the titlebar
ka: გადაათრიეთ ღილაკები ამ წერტილსა და სათაურის ქუტს შორის

en: This module lets you configure the window decorations.
ka: ეს მოდული საშუალებას გაძლევთ ფანჯრის დეკორაციები მოირგოთ.

[ctx: tab label]
en: Theme
ka: თემა

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
ka: სათაურის ქუდის ღილაკები

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
ka: ფანჯრის საზღვრის ზომა:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
ka: ფანჯრის ახალი დეკორაციების მიღება...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
ka: დახურეთ ფანჯარა მენიუს ღილაკზე ორჯერ დაწკაპუნებით

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
ka: მენიუს საჩვენებლად დააწექით და გეჭიროთ მენიუს ღილაკზე.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
ka: სათაურის ქუდის ღილაკების მინიშნებების ჩვენება

en: Edit %1 Theme
ka: თემის ჩასწორება (%1)

en: No Borders
ka: საზღვრების გარეშე

en: No Side Borders
ka: გვერდითი საზრვრების გარეშე

en: Tiny
ka: პაწაწინა

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Large
ka: დიდი

en: Very Large
ka: ძალიან დიდი

en: Huge
ka: უზარმაზარი

en: Very Huge
ka: ძალიან უზარმაზარი

en: Oversized
ka: არანორმალურად დიდი
