kwin - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
ka: ვირტუალური კლავიატურა

en: Choose Virtual Keyboard
ka: აირჩიეთ ვირტუალური კლავიატურა

en: None
ka: არცერთი

en: Do not use any virtual keyboard
ka: არ გამოიყენო ვირტუალური კლავიატურა

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
ka: ეს მოდული ვირტუალური კლავიატურის არჩევის საშუალებას გაძლევთ.
