kwin - en to ka translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ka: სპეციალური შესაძლებლობები

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
ka: ფოკუსი

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ka: სამუშაო მაგიდის ანიმაციების გადახედვა

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ka: ხელსაწყოები

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდის გადართვის ანიმაცია

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ka: ფანჯრების მართვა

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ka: ფანჯრის გახსნა/დახურვის ანიმაცია

en: KWin development team
ka: KWin-ის პროგრამისტების გუნდი

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
ka: პაკეტის მეტამონაცემები ვერ ვიპოვე

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
ka: %1 metadata.json ფაილს არ შეიცავს

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
ka: %1 არ არსებობს
