kwin - en to ka translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
ka: არცერთი

en: Global animation speed:
ka: ანიმაციის გლობალური სიჩქარე:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
ka: ზოგიერთ პროგრამას ამ პარამეტრის მხარდაჭერა არ გააჩნია: კერძოდ, GTK-ის აპლიკაციებს არ შეუძლიათ ანიმაციის ხანგრძლივობის შეცვლა, მაგრამ მაინც გამორთავენ ანიმაციებს, როცა <interface>ანიმაციის სიჩქარე</interface> <interface>მყისიერზეა</interface> დაყენებული.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
ka: ნელი

[ctx: Animation speed]
en: Instant
ka: მყისი

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
ka: სამუშაო მაგიდის ანიმაციები

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
ka: ფანჯრის გახსნა/დახურვა:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
ka: ფანჯრის გაშლა:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
ka: ფანჯრის ჩაკეცვა:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
ka: ფანჯარა სრულ ეკრანზე:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
ka: სამუშაო მაგიდაზე გაჭვრეტა:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდის გადართვა:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
ka: მორგება…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
ka: ეფექტის დამატებითი პარამეტრები:
