kcmkwinrules - en to kk translation catalogue (56 entries)

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
kk: <p><h1>Терезенің арнаулы параметрлері</h1> Мұнда тек кейбір терезесіне арналған параметрлерін баптай аласыз.</p> <p>Бұл баптау, Сіз терезе менеджері ретінде KWin бағдарламасын қолдансаңыз ғана, күшіне енеді. Егер басқа терезе менеджерін пайдалансаңыз, оны баптау үшін өзінің құжаттамасын қараңыз.</p>

en: Application settings for %1
kk: %1 үшін арналған қолданбаның параметрлері

en: Window settings for %1
kk: %1 үшін арналған терезенің параметрлері

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
kk: Параметрлер қолданбаның барлық терезелеріне қатысты.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
kk: Көмекші утилитасы өзі жеке орындалмайды.

[ctx: Window caption for the application wide rules dialog]
en: Edit Application-Specific Settings
kk: Қолданбаның арнаулы параметрлерін өзгерту

en: Edit Window-Specific Settings
kk: Терезенің арнаулы параметрлерін өзгерту

en: Unimportant
kk: Бәрібір

en: Exact Match
kk: Нақты сәйкестік

en: Substring Match
kk: Ішінара сәйкестік

en: Regular Expression
kk: Үлгі өрнегі

en: Apply Initially
kk: Бастағанда қолдану

en: Apply Now
kk: Қазір қолдану

en: Remember
kk: Жаттау

en: Do Not Affect
kk: Тимеу

en: Force
kk: Мәжбүрлеу

en: Force Temporarily
kk: Уақытша мәжбүрлеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Import Rules
kk: Ережені импорттау

en: Settings for %1
kk: %1 дегеннің параметрлері

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
kk: Терезе класын таңдауы бәрбір деп көрсетіңіз.
    Бұл баптау барлық қолданбалардың терезелеріне қолданылады деген сөз. Шынында соншалық жалпы баптауын өткізем десеңіз, арнаулы терезелердің түрлеріне тимеу үшін, кемінде терезелердің түрлерін шектеп қойғаныңыз жөн.

en: Screen
kk: Экран

en: Windows can ask to appear in a certain position.
    By default this overrides the placement strategy
    what might be nasty if the client abuses the feature
    to unconditionally popup in the middle of your screen.
kk: Терезелерді нақты бір орнында шығуын сұраға болады.
    Әдетте бұл параметр орналасу стратегиясын өзгертеді.
    Бұл клиенттік жағының баптауларымен қайшы болуға
    ықтимал.

en: Obey geometry restrictions
kk: Геометриялық шектеулеріне бағыну

en: Eg. terminals or video players can ask to keep a certain aspect ratio
    or only grow by values larger than one
    (eg. by the dimensions of one character).
    This may be pointless and the restriction prevents arbitrary dimensions
    like your complete screen area.
kk: Мысалы, терминал не бейне ойнатқыш терезесі нақты бір жақтар
    ара қатынасын, немесе ерекше олады үлкейту қадамын (мысалы,
    бір таңба өлшемімен байланысты) талап етеді.
    Бүкілі бекер болып, толық экранды режіміне аусуға мәжбүр
    болуыңыз да ықтимал.

en: Window shall (not) appear in the taskbar.
kk: Терезесі тапсырмалар панелінде көрсетіледі/көрсетілмейді.

en: Window shall (not) appear in the manager for virtual desktops
kk: Терезесі виртуалды үстел менеджерінде көрсетіледі/көрсетілмейді

en: Window shall (not) appear in the Alt+Tab list
kk: Терезесі Alt+Tab тізімінде көрсетіледі/көрсетілмейді

en: Shortcut
kk: Перне тіркесімі

en: KWin tries to prevent windows from taking the focus
    ("activate") while you're working in another window,
    but this may sometimes fail or superact.
    "None" will unconditionally allow this window to get the focus while
    "Extreme" will completely prevent it from taking the focus.
kk: Басқа терезеде істеп жатқаңызда, KWin басқа терезелерге
    назарды ауыстырмауға (олардқ белсендітірмей ұстауға)
    тырысады, бірақ кейбірде оны істей алмайды.
    "Жоқ" деген бұл терезеге назар ауысуын шартсыз қылады,
    ал "Өте жоғары" деген оны терезеге ешқашанда бермейтін
    қылады.

en: Windows may prevent to get the focus (activate) when being clicked.
    On the other hand you might wish to prevent a window
    from getting focused on a mouse click.
kk: Терезелер, оны түрткенде, назарды өзіне ауыстыралады.
    Немесе, ондайда назарды ауспайтын қыла аласыз.

en: Ignore global shortcuts
kk: Жалпы тіркесімдерді елемеу

en: When used, a window will receive
    all keyboard inputs while it is active, including Alt+Tab etc.
    This is especially interesting for emulators or virtual machines.
    
    Be warned:
    you won't be able to Alt+Tab out of the window
    nor use any other global shortcut (such as Alt+F2 to show KRunner)
    while it's active!
kk: Белгіленсе, белсенді терезе пернетақтаның бүкіл кірісін
    қабылдайды, Alt+Tab тіркесімін және басқаларды қоса.
    Бұл әсіресе эмулятор не виртуалды машиналарға қажетті
    нәрсе.
    
    Байқаңыз:
    бұл қосылып тұрғанда, тезезеден тыс Alt+Tab не басқа
    тіркесімді (KRunner-ді жегетін Alt+F2-ді де) қолдана
    алмайсыз!

en: Block compositing
kk: Блок құрылымы

en: Normal Window
kk: Кәдімгі терезе

en: Dialog Window
kk: Диалог терезесі

en: Utility Window
kk: Қызмет терезесі

en: Dock (panel)
kk: Сөре (панель)

en: Toolbar
kk: Құралдар панелі

en: Torn-Off Menu
kk: Үзбелі мәзір

en: Splash Screen
kk: Бейнепердесі

en: Desktop
kk: Үстел

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
kk: Бөлек мәзір

en: All Desktops
kk: Барлық үстелдер үшін

en: All Activities
kk: Бүкіл белсенділіктер

en: Default
kk: Әдетті

en: No Placement
kk: Орналасуы жоқ

en: Centered
kk: Ортаға

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Under Mouse
kk: Тышқан меңзегенге

en: On Main Window
kk: Негізгі терезенің үстінде

en: Low
kk: Төмен

en: Normal
kk: Қалыпты

en: High
kk: Жоғары

en: Extreme
kk: Өте жоғары
