kwin_clients - en to kk translation catalogue (13 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
kk: Кәдімгі

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
kk: Үлкен

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
kk: Оте үлкен

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
kk: Зор

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
kk: Баптау диалогы

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
kk: &Айдардың жазуының ығысуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
kk: Солға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
kk: Ортаға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
kk: Онға

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
kk: Белгісі қойылса, терезенің шегі айдарымен түстес болады, әйтпесе, аясының түсімен боялады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
kk: Терезенің шегін бояу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
kk: Батырмалар тышқан меңзері тигенде, біртіндеп өзгеріп, меңзер кеткенде біртіндеп бұрынғы түріне қайтсын десеңіз, осы құсбелгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
kk: Батырмалар анимациялансын
