kwin_clients - en to kn translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
kn: ಸಂರಚನಾ ಸಂವಾದ

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆಯ ವಾಲಿಕೆ(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
kn: ಎಡ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
kn: ಮಧ್ಯ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
kn: ಬಲ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
kn: ಕಿಟಕಿಯ ಬಣ್ಣಯುಕ್ತ ಅಂಚು

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
kn: ಗುಂಡಿಗಳನ್ನು ಸಜೀವನಗೊಳಿಸು
