kwin_clients - en to ku translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
ku: Paceya Veavakirinê

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
ku: &Bicihkirina Sernavê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
ku: Çep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
ku: Navîn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
ku: Rast

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
ku: Heke kêleka paceyê di rengê darika sernavê de bê nexşe kirin, vê bijare yê hilbijêre. Wekî din, ev di rengê rûerdê de bê nexşe kirin.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
ku: Kêlekên pace yê rengîn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
ku: Heke hûn dixwazin bişkojk ronak be dema mişk bê ser de û dema mişk ser de dûr bikeve dîsa tarî be, vê bijare yê hilbijêrin.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
ku: Bişkojkan zindî bike
