kcmkwinrules - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Unimportant
ku: Ne pêwist

en: Remember
ku: Li bîr bîne

en: Force
ku: Zor bide

en: Settings for %1
ku: Danişînên bo  %1

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
ku: Te pola paceyê wekî ne pêwist mîheng kiriye.
     Ev yek tê wê wateyê ku danişîn  dikare hemu cureyê paceyan bikar bîne. Heke tu bi rastî dixwazî danişîna giştî biafirînî, hewcedariya te bi cureyên paceyê  taybet heye.

en: Shortcut
ku: Kurtenivîs

en: Toolbar
ku: Amûr

en: Desktop
ku: Sermase

en: Centered
ku: Navîn

en: Random
ku: Çawa lê hat

en: Low
ku: Nizim

en: Normal
ku: Asayî

en: High
ku: Bilind

en: Extreme
ku: Bêhtir

en: Edit
ku: Sererast bike

en: Delete
ku: Jê bibe
