kwin - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
lt: Darbalaukio efektai

en: Author: %1
    License: %2
lt: Autorius: %1
    Licencija: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
lt: Rodyti/Slėpti vaizdo įrašą

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: This module lets you configure desktop effects.
lt: Šis modulis jums leidžia konfigūruoti darbalaukio efektus.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
lt: Patarimas: Norėdami konfigūruoti kaip aktyvuosite efektą, pereikite į jo nuostatas.

en: Configure Filter
lt: Konfigūruoti filtrą

en: Exclude unsupported effects
lt: Išbraukti nepalaikomus efektus

en: Exclude internal effects
lt: Išbraukti vidinius efektus

en: Get New Desktop Effects...
lt: Gauti naujus darbalaukio efektus...
